ساعات کاری : شنبه و دوشنبه ساعت ۱۶ تا ۲۰ _ یکشنبه و چهارشنبه ۱۱ تا ۱۵

متخصص زنان در ونک

متخصص زنان به پزشکی گفته می شود که در زمینه سلامت اندام های تناسلی زنان تخصص دارد. متخصص زنان و زایمان در طول بارداری و بعد از زایمان سلامت مادر و جنین را تضمین می کند. همچنین یک متخصص زنان و زایمان نوزاد را به دنیا می آورد.

یک متخصص زنان بسیاری از مسائل مانند کنترل سلامت جنین، زایمان و یائسگی را تحت نظر دارد. همچنین غربالگری انواع سرطان های مربوط به اندام های تناسلی، درمان انواع عفونت های ناحیه و و انجام جراحی برای رفع مشکلات سیستم ادراری و آزمایشات لگنی را انجام می دهد.

به این دلیل که متخصصان زنان با اینگونه مسائل حساس سروکار دارند شاید مراجعه بیمار مخصوصاً برای اولین بار کمی دشوار و استرس زا باشد. احتمال دارد که بیمار احساس شرم و استرس کند زیرا قرار است شخصی ترین اندام ها را به وی نشان دهد. همچنین صحبت کردن راجع به خصوصی ترین مسائل کمی استرس زا می باشد. در ادامه برای پیدا کردن یک متخصص زنان خوب که با وی احساس راحتی دارید، نکاتی را متذکر می شویم.

متخصص زنان در ونک
متخصص زنان در ونک

بهترین متخصص زنان در ونک

اگر در تهران زندگی می کنید احتمالاً به دلیل ترافیک شهری تمایل داشته باشید تا به نزدیک ترین متخصص زنان در محدوده خودتان مراجعه داشته باشید. به این صورت حداقل از استرس ترافیک شهری و دیر رسیدن به مطب پزشک رهایی می یابید. دکتر بهناز عطارشاکری متخصص زنان در ونک با سال ها تجربه در زمینه درمان ناباروری و زنان و زایمان مشغول به طبابت می باشند. گاهی نیز آنقدر با یک پزشک احساس راحتی می کنید که حاضرید مسافت طولانی را برای وی طی کنید. این مورد بستگی به خودتان دارد.

اعتماد به متخصص زنان

به صورت رندم یک پزشک از لیست پزشکان تحت قرارداد با بیمه مورد نظرتان را انتخاب نکنید. برای انتخاب بهترین متخصص زنان وقت بگذارید. در صورتی که در بین دوستان و آشنایانتان کسی به پزشکی مراجعه کرده که رضایت داشته می توانید از وی کمک بخواهید. همچنین اینترنت یکی از منابع بسیار معتبر برای یافتن پزشک می باشد. می توانید نظرات کاربران را در اینترنت مطالعه کنید ولی باید بدانید که نباید به صورت قطعی به این نتایج اعتماد کنید. سوالاتی که باید از پزشک تان بپرسید؟

  • آیا با بیمه من طرف قرارداد هستید؟
  • در چه بیمارستانی عمل جراحی را انجام می دهید؟
  • ساعات کار مطب به چه صورت است؟
  • در صورتی که ساعات غیر کاری شما نیاز به مراجعه داشته باشم، چه شخصی جایگزین شما می باشد؟

موارد مهم قبل از مراجعه به متخصص زنان

چه زمانی باید به متخصص زنان مراجعه کرد؟ پیشنهاد می شود که در سن 13 تا 15 سالگی اولین ملاقات با متخصص زنان صورت گیرد. در این جلسه اول احتمالاً آزمایشی صورت نگیرد و تنها به صحبت کردن ختم شود.

حداقل 24 ساعت قبل از قرار ملاقات با متخصص زنان از رابطه جنسی و دوش گرفتن پرهیز شود. رابطه جنسی کمی به دیواره واژن آسیب می رساند و همچنین بر نتیجه آزمایش پاپ اسمیر تاثیر می گذارد.

دکتر بهناز عطار شاکری جراح و متخصص زنان در ونک ، فوق تخصص نازایی با روش های نوینی درمان ناباروری و درمان بیماری های زنان و زایمان طبیعی و سزارین را انجام می دهند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188032396 و 02188030310 و 02144079131 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

نتیجه گیری

در زمان مراجعه به متخصص زنان ابتدا سلامت کلی فرد بررسی می شود. سپس فشار خون و یا در صورت نیاز آزمایش خون و ادرار گرفته می شود. سپس نوبت به آزمایش فیزیکی و معاینات بعدی و یا آزمایش پاپ اسمیر یا کولپوسکوپی می رسد.

منبع : https://www.webmd.com/women/guide/what-to-expect-from-an-ob-gyn-visit#2

تماس سریع با پزشک