ساعات کاری : روز های زوج 16:30 الی 21:00 چهارشنبه ها 10:30 الی 15:00
(021) 88032396 - 88030310

زایمان در بیمارستان پیامبران

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

زایمان در بیمارستان پیامبران

تاریخچه بیمارستان پیامبران : بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران در سال 1368 شمسی احداث گردید. این بیمارستان واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار ایت الله کاشانی می باشد که از 250 تخت  و 1000 کادر درمانی و 600 پزشک متخصص تشکیل شده است که هر روز به آن افزوده می شود و در حال وسعت دهی به آن می باشند.

در این بیمارستان ، کادر پرسنلی مجرب و پزشکان با تجربه در حال فعالیت و خدمت رسانی به تمام بیماران می باشند.

بیمارستان از بخش های متعددی تشکیل شده که یکی از قسمت های برتر این بخش، قسمت زنان و زایمان می باشد که خانم دکتر بهناز عطار شاکری یکی از متخصصان با تجربه و حاذق در حال انجام زایمان های طبیعی بدون درد ، زایمان های سزارین و درمان ناباروری در این مجموعه بزرگ است.

چنانچه زن بارداری به این بیمارستان مراجعه نماید و خواهان زایمان در بیمارستان پیامبران باشد ، بسیاری از تسهیلات از همان ابتدا برای او مهیا می شود.

زایمان در بیمارستان پیامبران

بخش آزمایشگاه

بهتر است قبل از اقدام برای بارداری و یا زایمان به بخش آزمایشگاه این مرکز مراجعه نمود و از تسهیلات و تجهیزات پیشرفته آن اطلاع پیدا کنید.

در زیر فیلمی از انجام زایمان سزارین توسط دکتر عطارشاکری مشاهده می کنید:

 

در این بخش تمامی آزمایشات مهم و غربالگری های دوران بارداری و پیش از بارداری انجام  می گیرد . آزمایشگاه به صورت شبانه روزی در حال  فعالیت می باشد و تمامی تست های هورمون شناسی، غربالگری مادران باردار، غربالگری نوزادان و کلیه تست ها به روش فلوسایتومتری و روش PCR در این قسم صورت می گیرد.

بخش سونوگرافی

بخش سونوگرافی یکی از قسم های پرجمعیت می باشد که بنا به دلایل مختلفی به آن مراجعه می شود و خواهان انجام سونوگرافی های متعددی می باشد. یکی از پرکاربرد ترین سونوگرافی ها در زمان بارداری سونوگرافی های دوران حاملگی می باشد که یک خانم باردار در طول بارداری به 4 بار سونوگرافی طبیعی نیاز پیدا می کند.

دکتر بهناز عطارشاکری در بیمارستان پیامبران مشغول به فعالیت هستند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه زایمان در بیمارستان پیامبران بهتر است به خانم دکتر بهناز عطار شاکری مراجعه نمایید و اطلاعات بیشتر را در اختیار داشته باشید. شماره تماس 02188032396 و راههای ارتباطی  اینستاگرام در جهت اطلاع رسانی قرار داده می شود.

سونوگرافی های دوران بارداری

  • سه ماهه اول بارداری (در هفته 4 حاملگی)
  • بین 11 تا 14 هفتگی
  • بین 15 تا 20 هفتگی
  • در ماه آخر حاملگی برای تعیین وضعیت قرار گیری جنین

بخش زایمان

بخش زایمان با داشتن 3 تخت معاینه ، 2 اتاق زایمان طبیعی ،4 تخت لیبرو و 2 اتاق بعد از زایمان و 1 اتاق پره اکلمپسی و 1 اتاق ایزوله تشکیل شده است.

یکی از مهم ترین رویدادهایی که در زمان بارداری رخ می دهد زایمان می باشد که امروزه در کشور ما کمتر زایمان طبیعی صورت می گیرد و اغلب برای عدم درد داشتن به زایمان سزارین روی می آورند. اکثر پزشکان بیمارستان پیامبران زایمان طبیعی را تجویز می کنند مگر با خواست خود متقاضی و یا بنا به شرایطی که دارد زایمان سزارین را تجویز می نمایند.

همه می دانند که زایمان طبیعی اولین روش زایمان بوده که این روش در تمام جوامع شناخته شده و پرکاربرد می باشد. در واقع زایمان طبیعی به معنی تولد نوزاد از طریق رحم مادر است. زایمان طبیعی روشی است بی خطراست که به کمک آن می توان به راحتی نوزاد را به دنیا آورد.

  • زایمان سزارین

گاهی مادران به دلیل ترس از زایمان طبیعی به زایمان سزارین روی می آورند بی آنکه بدانند که زایمان طبیعی چه مزایایی دارد.

خروج نوزاد از طریق شکاف روی سطح پوست شکم و از طریق جراحی را زایمان سزارین می گویند.

قسمت زیر شکم و رحم در زایمان سزارین در حدود 4 اینچ شکافته خواهد شد.

دکتر بهناز عطار شاکری متخصص زنان و زایمان و ناباروری در این بیمارستان مشغول به فعالیت و خدمت رسانی در جهت وضع حمل کردن و درمان ناباروری به روش های پیشرفته و بی خطر می باشد.

دکتر بهناز عطار شاکری فارغ التحصیل سال ۷۶ از دانشگاه تهران

دوره تخصصی جراحی زنان و زایمان از دانشگاه تهران

دارای رتبه دوم بورد تخصصی کشوری (سال ۸۱)

دوره فلوشیپ فوق تخصصی نازایی – لاپاروسکوپی، هیستروسکوپی IVF از دانشگاه تهران (سال ۸۳-۸۴)

دارای سابقه کار از سال ۸۵ در مطب ملاصدرا و بیمارستان پیامبران از سال ۸۲ و از سال ۸۸ در بیمارستان دی به صورت پزشک مهمان می باشد.

مدیر عامل مرکز نازایی IVF در بیمارستان فوق تخصصی پیامبران بیمارستان های طرف قرارداد :

  • بیمارستان دی
  • بیمارستان نیکان
  • بیمارستان پیامبران

مقاله های مرتبط عبارتست از :

درمان ناباروری با ivf

درمان ناباروری با iui

اهدای تخمک

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

پاسخ

7 + 10 =

تماس سریع با پزشک